Анна Заячківська стане “Міс Світу-2013” // Руслан Коцаба для ТБ ZIK

3,173

Опубліковано: 4 years тому

Категорія: ZIK, Гроші та бізнес, Культура, творчість, мистецтво, Прикарпаття і райони, Природа та екологія, Релігія та церква, Студіки та тінейджери атжигають!

Міс Україна-2013. Титул найгарнішої дівчини здобула франківчанка Анна Заячківська. Її вже нарекли українською Попелюшкою. Дівчина ламає усі стереотипи, притаманні красуням її рівня. Адже серйозно зайнялася модельним бізнесом кілька місяців тому. Щоправда, більше уваги приділяє духовній красі, а не фізичній. Перемога на конкурсі стала сенсацією, бо отримати корону Аня навіть не мріяла, – їхала у Київ хіба набратися досвіду. У повсякденному житті красуня – студентка Інституту Мистецтв Прикарпатського університету, де освоює фах іконописця. Вірить в Бога, відмінниця, медалістка, захоплюється написанням пісень та віршів. Не пропускає репетиції у Театрі фольклору і в церковному хорі. Впевнена у перемозі на цьогорічному конкурсі «Міс Світу», що відбуватиметься у вересні на тихоокеанському острові Балі. І напружено готується. Журналісти Погляду, що протягом одного дня її супроводжували, переконалися, що Аня – привітна, життєрадісна і скромна дівчина.

1_slider_02

Життя красуні ніколи не було спокійним, однак від минулої суботи, коли несподівано її обрали найвродливішою дівчиною України, воно набрало просто таки шалених обертів. Незчисленні інтерв`ю, кастинги, репетиції, ділові зустрічі та перемовини, а паралельно і відвідування занять в університеті – все злилося у один яскравий тугий клубок. Коли відчуваєш себе білочкою у колесі, а мрія елементарно відіспатися маніакально переслідує. Допомагає вроджений скепсис і самокритика. І кудись зникає втома. Переконалася у працелюбстві Ані і знімальна група ZIKу, якій вдалося задокументувати день із її життя. Почалося із привітання.

Анатолій Грицан, директор Інституту Мистецтв Прикарпатського національного університету
«Аня, чи Анничка, як вона любить казати, це є студентка, яка надзвичайно багато праці вклала в розвиток студентського самоврядування, вона дуже багато працювала як сенатор і як людина, яка дуже багато праці доклала до оформленні Інституту»
Або
«Ми хотіли б дуже бачити тебе у титулі Міс Всесвіту. Най тобі Бог помагає, Аня» (плескають)

Після привітань – знову намагання наздогнати навчальну програму. Викладачі після Аніної перемоги йдуть назустріч. Бо не раз переконувалися у її доброті та безкорисливості. Ще до того, як не була титулованою і знаменитою.

Петро Прокопів, викладач рисунку, графіки і живопису в Інституті Мистецтв
«Вона, як староста курсу, дуже переживає за групу, дуже переживає за своїх однокурсників і коли вона бачить, що стосується стипендії, не вистачає одного балу і вона вважає, що ця студентка вартує стипендії – вона попросить викладача звернути увагу, на перездачу, і це імпонує і викладачам, і особливо студентам»

У перерві між заняттям нам вдається задати дівчині кілька питань. Перше – про роль мами у рішенні щодо участі в конкурсі Міс-Україна. Аня чесно зізнається, що рідні поставилися до її спонтанних занять у модельній школі, як до тимчасової примхи. Та згодом заставила домашніх повірити у можливість чесної перемоги.

Анна Заячківська, Міс Україна-2013
«Мама почала цікавитися тим, що і як там, тобто вона дійсно почала співпереживати – я вже зрозуміла, що вона молилась за мене і ця молитва була відчутною. Вона мене тримала і якось так вела»

У розмові Анна – привітна, життєрадісна, скромна дівчина. Відразу і не скажеш, що спілкуєшся із Міс. До своїх численних титулів красуня ставиться із мудрим скепсисом.

Анна Заячківська, Міс Україна-2013
«Наша слава, посади, певні титули і гроші – вони мають нам сприяти тільки у саморозвитку і тому, щоб навколо нас було комфортно іншим людям жити»

Оптимізму їй не позичати. І віри в наступні перемоги. Бо наставниця у новітньої Міс досвідчена і знає, як завоювати найвищу сходинку.

Тетяна Терсенова-Заводовська, керівник агентства моделей ЮВЕНТА
«Модельний бізнес – він дуже жорсткий, треба мати сталеві нерви, треба мати такий характер, щоб вміти через все це пройти, тому ми, звичайно, будемо ці чесноти трошечки нівелювати – для того, щоб її зробити трошечки сильнішою і щоб вона відкрила очі і подивилася реально на цей світ»

Попри специфіку модельного бізнесу, красуня зізнається, що вона – людина релігійна. Вважає себе практикуючою християнкою. Впевнена, що справжня краса повинна бути не лише зовнішньої, але й внутрішньою. Каже, що прагне до такої гармонії.

Анна Заячківська, Міс Україна-2013
«Мене постійно питають – як це так, ти людина релігійна і йдеш в сферу моделей. Як це так – там ж бруд, там ж такі речі творяться. А я просто говорю – це залежить від людини, це залежить від того, як людина себе поставить: чи вона покаже свій інтелект чи вона покаже тільки свою зовнішність, чи вона покаже свою мораль чи вона покаже своє велике «фе»
Або
«Я би дуже просила Бога, щоби він ніколи не дозволив мені змінитися, не дозволив згордіти, не дозволив стати пафосною, самозакоханою. Самодостатньою я хочу бути, але ні в якому разі не самозакоханою»

Поспішаємо за Анею. Вона після занять в університеті ледь встигає на репетицію до театру. Невдовзі прем`єра. Головну роль у п`єсі цінує. А режисер-постановник вистави бідкається, що у разі кар`єрного злету дівчини доведеться підшуковувати заміну.

Наталя Тихонова, художній керівник Театру фольклору і видовищ
«Наша Анічка – це є дар Божий, тому що в людині настільки все поєднано, людина стільки вміє багато чого робити, і ще й до того любити життя, любити людей, допомагати людям»
Або
«Я просто переживаю, що якщо Анічка була нашою зіркою, зіркою нашого театру, то тепер стане зіркою України, ми їй бажаємо, щоб вона стала зіркою Всесвіту і ми просто боїмося її втратити»

У розмові Анна – привітна, життєрадісна, скромна дівчина. На вигляд і не скажеш, що спілкуєшся із Міс. Якимсь чудом титули «Княгиня Прикарпаття», а згодом і «Міс України» не зіпсували її. Німецький бізнесмен, який понад десять років в Україні облаштовує своє виробництво, обрав Аню обличчям своїх презентацій. А її мила усмішка присутня на багатьох його каталогах, банерах та рекламних проспектах. Свій вибір пояснює просто.

Матіас, німець, власник найбільшого в Україні голубодрому
«Вона дуже гарна, дуже симпатична і справжня»

Зацікавлені громадською активністю Аннички у іпостасі студентського сенатора, йдемо до офісу обласної молодіжної адміністрації. Тут її теж хвалять.

Ганна Крисюк, голова Молодіжної адміністрації
«В ній дуже багато рис, притаманних справжньому патріотові нашої держави, – вона любить все українське, вона спілкується українською, вона співає на українській мові, вона пише просто чудові українські пісні»

Друзі досі не можуть повірити, що Анна – переможниця конкурсу найвродливішої дівчини України. Проте зізнаються – Аня цього дійсно заслуговує. Від сьогодні Аня починає готуватись до подорожі на Балі, де у вересні боротиметься за корону Міс Світу.

Вікторія Сташків, подружка Ані
«Хочу побажати їй, щоб вона показала всім там на Балі, що українки, франківчанки, відкриті, християнські, добрі, мудрі і веселі дівчата в нас найкращі»

Ось така вона – “Міс Україна 2013”. Дівчина, яка невимушено ламає усі стереотипи, притаманні красуням її рівня. Від редакції телеканалу ZIK бажаємо Анні Заячківській перемоги. З Івано-Франківська для «Погляду на тиждень» Руслан Коцаба.

1_slider_01

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Нравится

Leave a Reply

Skip to toolbar